Výsledky 2015

250m – dívky – ročník 2010 a mladší

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 F5 Nikola Hummelová 2010 Turisti Černošice 1:07
2 F5 Adéla Slapničková 2010 1:10
3 F5 Rozálie Wolfová 2010 1:10
4 F5 Zuzana Junaštíková 2010 1:12
5 F5 Viktorie Mullen 2010 Turisti Černošice 1:13
6 F5 Linda Klajmonová 2010 1:15
7 F5 Linda Kořínková 2010 1:17
8 F5 Nikol Rakušanová 2012 Tachlovice 1:41
9 F5 Amálie Fořtová 2011 Běh Barrandov 2:07
10 F5 Natálie Křenková 2014 Černošice 2:59

250m – chlapci – ročník 2010 a mladší

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M5 Lukáš Angelis 2011 1:10
2 M5 Marek Kučera 2011 Černošice 1:21
3 M5 Josef Fedak 2012 1:31
4 M5 Matyáš Lukavský 2010 Měšice 1:32
5 M5 Filip Bysterský 2012 1:32
6 M5 William Clifton 2011 1:48
7 M5 Jonáš Zimmermann 2012 1:54
8 M5 Václav Papež 2011 Černošice 2:10
9 M5 Michael Grycz 2011 Černošice 2:12
10 M5 Vojtěch Kurel 2010 2:25

250m – dívky – ročník 2008 – 2009

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 F7 Anna Angelisová 2008 0:55
2 F7 Emily Hanley 2008 0:58
3 F7 Rebeka Schwarzová 2008 1:00
4 F7 Lea Kořínková 2009 1:02
5 F7 Nela Zejdová 2009 1:03
6 F7 Nina Child 2009 1:09
7 F7 Tereza Junaštíková 2009 1:10
8 F7 Anežka Kurelová 2008 1:12
9 F7 Karolína Lukášová 2009 SK Třeskoprsky 1:15

250m – chlapci – ročník 2008 – 2009

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M7 Lukáš Vojtěch 2008 SK Kazín 0:49
2 M7 Daniel Hlaváček 2009 0:58
3 M7 Prokop Diviš 2008 Černošice 1:04
4 M7 Matyáš Hron 2009 1:06
5 M7 Karel Karásek 2009 SK Kazín 1:06
6 M7 Adam Záruba 2008 1:08
7 M7 Kryštof Zimmermann 2009 1:18
8 M7 Sean Edvin Clifton 2008 1:55

650m – dívky – ročník 2006 – 2007

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 F9 Jolana Farová 2006 Jolča 2:30
2 F9 Monika Cizkova 2007 2:55
3 F9 Amélie Klajmonova 2007 3:01
4 F9 Eliška Lukavská 2007 Měšice 3:04
5 F9 Nela Havlenová 2006 3:04
6 F9 Veronika Řezníčková 2006 3:05
7 F9 Emma Faitová 2007 3:18
8 F9 Viktorie Otavová 2007 3:27
9 F9 Kristýna Knišová 2007 Turisti Černošice 3:31
10 F9 Sofie Otavová 2007 3:35
11 F9 Anežka Wolfová 2007 3:47

650m – chlapci – ročník 2006 – 2007

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M9 Sam Hron 2006 2:40
2 M9 Jáchym Novák 2006 2:40
3 M9 Matej Motl 2006 2:42
4 M9 Martin Šik 2006 2:46
5 M9 Adam Angelis 2006 2:49
6 M9 Lukáš Martínek 2006 2:54
7 M9 Daniel Dvořák 2007 Turisti Černošice 2:56
8 M9 Filip Lukáš 2007 SK Třeskoprsky 2:57
9 M9 Vojtěch Lukavský 2007 Měšice 3:06
10 M9 Martin Moka 2007 3:11
11 M9 Michal Pitra 2006 3:11
12 M9 Lukáš Zejda 2007 3:12
13 M9 Lukáš Křenek 2007 Turisti Černošice 3:13
14 M9 Oliver Mullen 2007 Turisti Černošice 3:15
15 M9 David Kniš 2007 Turisti Černošice 3:33
16 M9 Lukáš Slíva 2007 3:38
17 M9 Lukáš Kořínek 2007 3:39
18 M9 Jakub Řezníček 2008 3:39
Albert Bergman 2003 2:49

650m – dívky – ročník 2004 – 2005

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 F11 Lucie Hlaváčková 2005 2:31
2 F11 Anežka Fořtová 2004 Běh Barrandov 2:38
3 F11 Jolana Kořínková 2005 Černošice 2:43
4 F11 Natalie Hanley 2005 2:53
5 F11 Aneta Škorpíková 2005 3:13
6 F11 Valentýna Škorpíková 2005 3:20
7 F11 Victorie Nová 2005 3:34

650m – chlapci – 2004 – 2005

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M11 Alexandr Pavlovský 2005 Černošice 2:30
2 M11 Johan Višňa 2004 SC Radotín 2:34
3 M11 Lukáš Červinka 2004 2:51
4 M11 Tereza Motlova 2004 2:51
5 M11 Adam Hanley 2005 2:55
6 M11 Jan Slíva 2005 3:01
7 M11 David Pitra 2004 3:36

1500m – dívky – 2002 – 2003

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 F13 Anna Václavková 2003 Černošice 6:35
2 F13 Klaudie Otavová 2003 6:58
3 F13 Veronika Nosková 2005 7:01
4 F13 Karolína Voženílková 2005 Černošice 7:18
5 F13 Kateřina Přibová 2004 Černošice 7:25
6 F13 Štepánka Cafourková 2004 Černošice 8:09

1500m – chlapci – 2002 – 2003

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M13 Adam Kořínek 2002 Černošice 5:37
2 M13 David Schwarz 2002 5:57
3 M13 Filip Novák 2002 TJ Klínovice 6:16
4 M13 Sean Edvin Clifton 2008 7:04
5 M13 Daniel Jerry 2008 7:22

3km – dívky – 2000-2001

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 F15 Vendula Hlaváčková 2003 15:42
2 F15 Tereza Březinová 2002 16:34
3 F15 Monika Ticháčková 2001 16:40
4 F15 Anna Lukavská 2000 20:37

3km – chlapci – 2000-2001

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M15 Jan Hřebec 2001 Černošice 14:13
2 M15 Adam Cejnar 2005 Černošice 14:28
3 M15 Vojtěch Tichý 2008 18:03
4 M15 Filip Tichý 2005 Černošice 18:38
5 M15 Tomáš Pech 2000 19:34

3km – chlapci – 1997-1999

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M18 Matěj Višňa 1999 SC Radotín 11:42
2 M18 Ondřej Fait 1999 Černošice 14:16

3km – ženy

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 F Jana Balova Lagne 1979 15:34
2 F Vendula Kořínková 1972 Černošice 17:00
3 F Jitka Hřebcová 1968 Černošice 17:38
4 F Andrea Bergmanová 1972 17:49
5 F Vlaďka Hlaváčková 1972 17:51
6 F Kateřina Angelisová 1977 18:19
7 F Marketa Motlova 1974 18:24
8 F Eliška Formánková 1991 18:33
9 F Magdalena Košťáková 1969 18:36
10 F Veronika Klajmonova 1979 18:42
11 F Lenka Březinová 1980 20:11
12 F Blanka Zoufalá 1970 21:11
13 F Michaela Reichlová 1989 22:09
14 F Jitka Cafourková 1973 24:00

3km – muži

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník KLUB Čas
1 M Jan Hřebec 1967 Černošice 14:41
2 M Zdenek Vejvoda 1960 Vječňáci 15:51
3 M Matyas Korinek 1974 17:28
4 M Josef Linhart 1977 17:28
5 M Oldrich Zubek 1947 18:36
6 M Tomáš Karlik 1940 VŠ Praha 19:11
7 M Mario Nosek 1966 Černošice 21:00

10km – ženy

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
1 F Sylva Mullen 1975 47:44
2 F Lucie Koděrová 1977 50:29
3 F Julie Farová 1999 Julie 50:54
4 F Veronika Horakova 1980 Arco 52:12
5 F Anna Vejšická 1973 52:37
6 F Ada Tylová 2000 53:33
7 F Markéta Otavová 1978 54:04
8 F Lucie Otáhalová 1979 54:29
9 F Nicol Marvalová 1994 54:34
10 F Eva Pospíšilová 1999 54:34
11 F Alice Chlaňová 1985 54:36
12 F Jana Ticháčková 1976 55:38
13 F Markéta Child 1975 56:08
14 F Aneta Formánková 1984 56:47
15 F Radka Štiková 1979 56:59
16 F Kateřina Lukášová 1977 SK Třeskoprsky 57:13
17 F Alice Palková 1976 Praha 58:00
18 F Veronika Hýsková 1981 59:25
19 F Slávka Kopačková 1977 59:56
20 F Hana Novotná 1968 1:00:01
21 F Mirka Šiková 1971 1:00:52
22 F Eva Forgáčová 1979 Praha 3 1:01:06
23 F Klára Kozlová 1985 1:01:11
24 F Ivana Slavíčková 1980 1:01:18
25 F Dominika Otavová 1977 Praha 1:01:24
26 F Petra Tichá 1973 1:01:57
27 F Kristina Kárová Sokol 1975 1:03:49
28 F Anna Slívová 1973 1:03:51
29 F Madlenka Pánková 1995 1:04:03
30 F Eva Procházková 1987 1:04:03
31 F Hana Višňová 1970 Černošice 1:04:44
32 F Erika Orlitová 1964 Černošice 1:04:44
33 F Irena Johanovská 1972 1:05:25
34 F Eliška Moravcová 1994 1:05:42
35 F Lenka Slavíčková 1973 1:06:16
36 F Lenka Řezníčková 1975 1:06:37
37 F Kateřina Pánková 1999 1:06:41
38 F Helena Hanley 1972 1:07:21

10km – muži

Pořadí Kategorie Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
1 M Lukáš Štella 1989 Praha 41:55
2 M Tomáš Štella 1991 Praha 41:59
3 M David Klepetko 1968 Šutri 42:35
4 M Josef Bajzík 1994 AC Slovan Liberec 43:00
5 M Ivan Procházka 1982 Hejbuse.cz 43:07
6 M Petr Fait 1991 Černošice 43:25
7 M Dan Lukeš 1997 43:32
8 M Lukáš Jirsa 1993 43:37
9 M Tomáš Hlaváček 1976 44:06
10 M Václav Kurel 1973 44:10
11 M Jan Poulík 1973 44:12
12 M Pavel Tichý 1974 44:22
13 M David Otava 1977 45:21
14 M Pavel Stránský 1980 45:24
15 M Ladislav Kučera 1960 SK Čtyři Dvory České Budějovice 45:43
16 M Petr Lukeš 1966 45:48
17 M Ondřej Vlk 1976 slow&safe 45:53
18 M Michal Vlasák 1982 46:00
19 M Jan Tačner 1988 46:17
20 M Jiří Brych 1987 46:25
21 M Ondřej Vančák 1991 46:57
22 M Martin Parik 1981 SK Černošice 47:17
23 M Roman Malíř 1994 47:33
24 M Štěpán Pitra 1974 Černošice 47:54
25 M Jiří Černý 1985 48:31
26 M Mark Child 1973 48:52
27 M Filip Kořínek 1973 49:16
28 M František Fait 1966 Gerontclub 49:19
29 M Pavel Rytych 1988 SK Rover Praha Biatlon 49:34
30 M Lukáš Přib 1976 Černošice 49:40
31 M Tomáš Lalák 1976 49:56
32 M Igor Klajmon 1972 50:11
33 M Martin Schwarz 1974 50:22
34 M Petr Hron 1975 51:32
35 M David Rakušan 1976 51:44
36 M Vladislav Grycz 1972 *** 51:49
37 M Petr Křenek 1976 Černošice 52:12
38 M Petr Bílý 1984 ÓMON Praha 53:18
39 M Michal Zítek 1984 Vinoř Notors Team 53:20
40 M Vojtech Motl 1971 53:36
41 M Eyal Jerry 1977 53:43
42 M Pavel Cejnar 1964 54:11
43 M Jan Beneš 1971 Tj Sokol Černošice 54:38
44 M Jakub Frey 1980 55:25
45 M Tomáš Kára 1976 55:38
46 M Rudolf Štika 1978 55:53
47 M Sean Jonatha Clifton 1972 56:05
48 M Ales Pajgrt 1957 57:05
49 M Petr Wolf 1978 57:22
50 M Martin Slíva 1970 57:27
51 M Jaroslav Mašek 1978 58:27
52 M Jiří Fořt 1971 Běh Barrandov 58:28
53 M Jaroslav Pech 1967 59:22
54 M Jan Zimmermann 1985 1:01:30
55 M Miroslav Johanovský 1972 1:05:25