Výsledky 2019

10km Muži do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55-1 1 1. Mrázek Lukáš 1982 Černošice 00:36:45
M55-1 2 2. Rezny Matej 1977 00:38:46
M55-1 3 4. Urx Radek 1976 Třebotov 00:41:55
M55-1 4 5. Borovský Jindřich 1982 Hradcany 00:42:26
M55-1 5 6. Mastný Martin 1975 Černošice 00:44:16
M55-1 6 7. Malíř Roman 1994 00:45:22
M55-1 7 8. Kratochvíl Jonáš 1994 Černošice 00:45:22
M55-1 8 9. Křivda Pavel 1974 00:45:23
M55-1 9 10. Fanthorpe Iain 1976 00:46:23
M55-1 10 11. Petrák Martin 1980 00:46:35
M55-1 11 12. Vlasák Michal 1982 00:46:47
M55-1 12 13. Kurel Václav 1973 00:47:02
M55-1 13 14. Šimůnek Jan 1970 00:47:33
M55-1 14 16. Klajmon Igor 1972 00:48:01
M55-1 15 17. Borik Luboš 1968 00:48:08
M55-1 16 19. Pitra Štěpán 1974 Černošice 00:48:45
M55-1 17 20. Brandtner Tomas 1991 SK Teplometové 00:49:11
M55-1 18 21. Zugar Robert 1972 00:49:23
M55-1 19 22. Zajíc Jan 1977 cernosickypulmaraton.cz 00:49:27
M55-1 20 23. Holý Tomáš 1980 IronRoman.cz 00:50:56
M55-1 21 24. Franěk Michal 1976 SK Rozzuření lenochodi 00:50:56
M55-1 22 25. Václavek Jan 1978 Tj Sokol Černošice 00:51:47
M55-1 23 26. Jerby Eyal 1977 00:52:16
M55-1 24 27. Spáčil Jan 1973 00:52:23
M55-1 25 28. Müller Jiří 1973 00:52:26
M55-1 26 29. Laifr Vojtěch 1981 cernosickypulmaraton.cz 00:53:05
M55-1 27 32. Weekes Ian 1967 Vonoklam 00:53:34
M55-1 28 38. Kyzlink Pavel 1976 Černošice 00:54:39
M55-1 29 40. Zmatlík Lukáš 1993 Černošice 00:54:44
M55-1 30 41. Sládek Jaroslav 1972 00:55:19
M55-1 31 42. Bartoň Jan 1970 Zadní Třebáň 00:55:23
M55-1 32 43. Cejnar Pavel 1979 Černošický půlmaraton 00:55:31
M55-1 33 45. Smallegange Wiegert 1974 00:56:37
M55-1 34 46. Holan Miroslav 1983 00:56:50
M55-1 35 47. Bernát Augustin 1964 Mokropsy 00:57:07
M55-1 36 50. Zimmermann Jan 1985 Černošice 00:58:57
M55-1 37 51. Wolf Petr 1978 00:59:25
M55-1 38 52. Javůrek Jaromír 1971 01:00:50
M55-1 39 55. Lasek Vojtech 1969 01:02:08

10km Ženy do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55-1 1 18. Přikrylová Dita 1976 00:48:37
F55-1 2 31. Farová Julie 1999 Běhání po večerech cestou i necestou s m 00:53:25
F55-1 3 33. Chroustová Lucie 1978 Rafirunners 00:53:43
F55-1 4 34. Šteigerová Michaela 1965 Černošice 00:53:44
F55-1 5 35. Kratochvílová Hedvika 1973 00:53:56
F55-1 6 37. Klajmonova Veronika 1979 00:54:23
F55-1 7 44. Child Markéta 1975 00:56:24
F55-1 8 48. Kopačková Slávka 1977 Černošice 00:57:42
F55-1 9 53. Zimmermannová Barbora 1984 01:01:39
F55-1 10 54. Formankova Dana 1972 01:02:04
F55-1 11 56. Lášková Tereza 1989 Černošice 01:02:08
F55-1 12 57. Hýsková Veronika 1981 01:02:17
F55-1 13 58. Morovicsová Alena 1973 Šneci v běhu 01:03:53
F55-1 14 59. Weekes Miroslava 1974 Vonoklam 01:08:46

10km Muži nad 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55+1 1 36. Šteiger Zdeněk 1962 klub přátel Stely 00:54:04
M55+1 2 39. sticzay-Gromski Peter 1962 Černošice 00:54:44
M55+1 3 49. Lewis David 1960 00:57:56

10km Ženy nad 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55+1 1 30. Vančáková Magdalena 1962 Gerontclub 00:53:13

 

10km Dorostenci chlapci do 18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M18-1 1 3. Kořínek Adam 2002 DUKLA Praha 00:40:20
M18-1 2 15. Tobiáš Andrej 2002 ASC Dukla Praha 00:47:52

3km Muži do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55-3 1 2. Stádník Jakub 1998 Černošice 00:13:40
M55-3 2 15. Child Mark 1973 Partisan Prague 00:17:25
M55-3 3 23. Hron Petr 1975 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:18:54
M55-3 4 24. Holman Branislav 1975 00:19:03

 

 

3km Ženy do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55-3 1 13. Štiková Radka 1979 00:17:09
F55-3 2 25. Kořínková Vendula 1972 Zumba Fitness 00:19:13
F55-3 3 26. Pospíchalová Adéla 1979 00:19:34
F55-3 4 30. Hejduková Irena 1974 Praha 5 00:20:52
F55-3 5 31. Režná Petra 1976 Praha 5 00:21:15
F55-3 6 34. Holanova Monika 1985 00:21:28
F55-3 7 35. Hanley Helena 1972 00:22:17
F55-3 8 36. Formáčková Monika 1988 00:22:18
F55-3 9 37. Kempfová Markéta 1975 Praha 5 00:22:27
F55-3 10 38. Wolfová Romana 1977 00:23:20

3km Dorostenci chlapci 15-18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M18 1 1. Jindra Pavel 2002 00:13:18
M18 2 6. Trnka Tomáš 2004 00:14:58
M18 3 16. Javůrek Tomáš 2003 00:17:27

3km Dorostenci chlapci 12-14 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M14 1 3. Holubec Lukáš 2007 SK Kazín 00:14:10
M14 2 4. Urx Tomáš 2007 Třebotov 00:14:33
M14 3 5. Vojtěch Lukáš 2008 00:14:39
M14 4 7. Kepka Victor 2006 SK Kazín 00:15:10
M14 5 8. Leffler Kryštof 2006 Ski Bike 00:15:24
M14 6 9. Vlasák Václav 2005 Černošice 00:15:25
M14 7 10. Cejnar Adam 2005 Černošice 00:16:19
M14 8 12. Setelík Prokop 2007 Černošice 00:16:55
M14 9 18. Slavík Jakub 2007 00:17:50
M14 10 20. Vyšata Matouš 2005 Černošice 00:18:29

3km Dorostenci dívky 12-14 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F14 1 11. Farova Jolana 2006 ASK Dipoli Černošice 00:16:27
F14 2 14. Klajmonova Amelie 2007 ASK Dipoli Černošice 00:17:23
F14 2 17. Lukavská Eliška 2005 00:17:48
F14 4 19. Kořínková Jolana 2005 00:17:50
F14 5 21. Hanley Natalie 2005 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:18:35
F14 6 22. Chroustová Johana 2012 Mořinka 00:18:36
F14 7 27. Chroustová Alena 2012 Mořinka 00:19:39
F14 8 28. Wolfová Kateřina 2005 00:19:43
F14 9 29. Režná Anežka 2006 Malvazinka 00:20:07
F14 10 32. Zejdová Stela 2007 ASK Dipoli z.s. 00:21:20
F14 11 33. Nagyová Andrey 2005 Černošice 00:21:23
F14 12 39. Klauzová Eliška 2012 Mořinka 00:29:25

3 x 900m štafeta

Pořadí Jméno štafety Jméno Čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo
1. Štafeta Pietrula 00:10:21 1:44 2:00 1:43 1:50 1:22 1:42
2. Příště běží maminka! Hron 00:10:40 1:53 2:00 1:40 1:52 1:27 1:48
3. Letní medvědi Musil 00:10:43 1:44 2:05 1:44 2:07 1:22 1:40
4. Štiky Štika 00:10:50 1:39 1:44 2:02 1:57 1:43 1:44
5. LOJZOVÉ 🙂 Batulka 00:11:13 1:48 2:06 1:46 2:06 1:29 1:57
6. Smažáčci Smáhová 00:11:14 1:42 1:59 2:06 2:14 1:31 1:42
7. Zadní Třebáň Bartoňová 00:11:19 1:43 1:53 1:59 2:05 1:44 1:55
8. One life. Live it we Meier 00:13:34 1:55 2:09 2:10 2:37 2:09 2:33

450m chlapci 10-11 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M11 1 1. Vojtěch Lukáš 2008 SK Kazín 00:01:21
M11 2 2. Synek Jan 2008 HC Kobra 00:01:32
M11 3 3. Spáčil Adam 2008 00:01:36
M11 4 4. Hlaváček Daniel 2009 00:01:37
M11 5 5. Kysilka Antonín 2009 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:39
M11 6 6. Zimmermann Kryštof 2009 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:40
M11 7 7. Morovics Jan 2009 Sk Aktis Praha 00:01:41
M11 8 8. Záruba Adam 2008 SK Kazín 00:01:49

450m dívky 10-11 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F11 1 1. Karasová Barbora 2009 ASK Dipoli z.s. 00:01:29
F11 2 2. Kašková Michaela 2009 SK Kazín 00:01:29
F11 3 3. Hanley Emily 2008 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:30
F11 4 4. Lhotkova Klara 2008 ASK Dipoli z.s. 00:01:37
F11 5 5. Smáhová Kristýna 2008 00:01:38
F11 6 6. Skalská Natálie barb 2009 00:01:39
F11 7 7. Kurelová Anežka 2008 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:42
F11 8 8. Kratochvílov Pavla 2009 TJ Sokol Běchovice II 00:01:45
F11 9 9. Sobíšková Viktorie 2009 Dobřichovice 00:01:47
F11 10 10. Zejdová Nela 2009 ASK Dipoli z.s. 00:01:49
F11 11 11. Holmanová Emma 2009 00:02:06
F11 12 12. Weekes Adelka 2009 00:02:09

450m chlapci 8-9 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M9 1 1. Meloun Karel 2010 SK Kazín 00:01:29
M9 2 2. Strádal Tomáš 2011 SK Kazín 00:01:31
M9 3 3. Šín Hynek 2010 ASK Dipoli 00:01:34
M9 4 4. Kurel Vojtěch 2010 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:36
M9 5 5. Štika Robin 2011 00:01:40
M9 6 6. Kepka Robin 2010 SK Kazín 00:01:42
M9 7 7. Endlicher Kryštof 2011 00:01:44
M9 8 8. Habart Josef 2011 ASK Dipoli 00:01:53
M9 9 9. Smallegange Levi 2011 00:01:58
M9 10 10. Jandák Ondřej 2011 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:59

450m dívky 8-9 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F9 1 1. Houdková Adéla 2010 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:35
F9 2 2. Slapnickova Adéla 2010 LCC Radotín 00:01:43
F9 3 3. Vanclová Mariana 2010 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:44
F9 4 4. Nováková Viktorie 2010 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:46
F9 5 5. Křenková Julie 2011 SK Kazín 00:01:46
F9 6 6. Havlíčková Eliška 2011 OneMD 00:01:48
F9 7 7. Plchová Barbora 2011 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:01:55
F9 8 8. Klajmonova Linda 2010 00:01:56
F9 9 9. Novotná Valentina 2011 00:01:57
F9 10 10. Smallegange Tara 2011 00:01:57

200m chlapci 6-7 let

Pořadí Jméno Ročník
1 Tobík Franěk 2012
2 Metoděj Šálek 2012
3 Ondřej Matula 2012
4 Filip Bysterský 2012
5 Viliam Grom 2012
6 Jonáš Hron 2012
7 Daniel Klajmon 2013
8 Mikuláš Hron 2012
9 Nathan Toure 2013
10 Tobiáš Slapnička 2013
11 David Broj 2012
12 Kryštof Synek 2013
13 Bohumil Emrich 2013
14 Jonáš Zejda 2012
15 Lukáš Slapnička 2013
16 Michael Grycz 2012
17 Jonáš Zimmerman 2012
18 Matěj Kročák 2013
19 Tomáš Kročák 2013

200m dívky 6-7 let

Pořadí Jméno Ročník
1 Barbora Houdková 2012
2 Lujza Gromová 2013
3 Rozálie Štiková 2012
4 Adéla Kročáková 2012
5 Klára Vojtěchová 2012
6 Tereza Vojtěchová 2012
7 Laura Zemanová 2011
8 Linda Kratochvílová 2012
9 Valentýna Nováková 2013
10 Kristýnka Bysterská 2013
11 Aneta Němečková 2013
12 Linda Tušakouská 2012
13 Markéta Jandáková 2013
14 Anna Peroutková 2012
15 Anna Almasy 2013
16 Emma Weekes 2013
17 Anna Weekes 2012

200m chlapci 5 let a mladší

Pořadí Jméno Ročník
1 Oskar Štanc 2014
2 Kryštov Kružel 2015
3 Jan Skalský 2015
4 Vít Zimmerman 2016
5 Filip Havlíček 2016
6 Filip Pietrula 2017

 

200m dívky 5 let a mladší

Pořadí Jméno Ročník
1 Emma Brojová 2014
2 Alžběta Gryczová 2014
3 Drahomíra Šálková 2014
4 Karla Slavíčková 2014
5 Alžběta Holmanová 2014
6 Stela Zimmermanová 2014
7 Anna Vlasáková 2015
8 Marie Mrázková 2015
9 Lucie Peroutková 2015
10 Barbora Šinová 2015
11 Mina Zejdová 2016