Výsledky 2020

10km Muži do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55-1 1 1 Lukáš Mrázek 1982 Černošice 0:36:59
M55-1 2 2 Luboš Kušnír 1977 Černošice 0:39:01
M55-1 3 4 Jindřich Borovský 1982 Hradcany 0:39:55
M55-1 4 6 Jáchym Homola 1976 Motor České Budějovice 0:40:41
M55-1 5 9 Jonáš Kratochvíl 1994 Černošice 0:44:00
M55-1 6 10 Tomáš Neuberg 1974   0:44:52
M55-1 7 12 Luboš Borik 1968   0:45:43
M55-1 8 13 Roman Malíř 1994   0:46:25
M55-1 9 14 Jan Zajíc 1977 cernosickypulmaraton.cz 0:46:47
M55-1 10 15 Martin Petrák 1980   0:47:10
M55-1 11 20 Václav Kurel 1973   0:48:41
M55-1 12 21 Jan Vobořil 1977 SK Černošice 0:48:44
M55-1 13 22 Štěpán Pitra 1974 Černošice 0:48:50
M55-1 14 23 Ondřej Zeman 1993   0:48:52
M55-1 15 24 Sean Jonatha Clifton 1972   0:48:53
M55-1 16 25 Tomáš Plšek 1986   0:49:53
M55-1 17 26 Jan Spáčil 1973 SK J Mísečky 0:50:22
M55-1 18 27 Jiří Černý 1985   0:50:38
M55-1 19 28 Filip Kořínek 1973 Město Černošice 0:50:54
M55-1 20 29 Pavel Cejnar 1979 http://www.cernosickypulmaraton.cz 0:51:00
M55-1 21 31 Libor Šimon 1979 SYMBIO 0:52:02
M55-1 22 33 Martin Schwarz 1974   0:52:31
M55-1 23 34 Marek Epstein 1975   0:52:45
M55-1 24 35 Jan Bartoň 1970 Fenri 0:52:52
M55-1 25 36 Vojtěch Laifr 1981 cernosickypulmaraton.cz 0:52:54
M55-1 26 37 Robert Haas 1978   0:53:07
M55-1 27 38 Ian Weekes 1967 Vonoklam 0:53:22
M55-1 28 40 Peter Lechman 1979   0:53:38
M55-1 29 44 David Rakušan 1976   0:53:59
M55-1 30 45 Jan Vysoký 1976 Kuchař 0:54:03
M55-1 31 46 Jan Hřebec 2001   0:54:15
M55-1 32 47 Petr Wolf 1978   0:54:32
M55-1 33 48 Jaroslav Lžičkař 1996 Černošice 0:54:34
M55-1 34 50 Tomáš Cír 1980   0:55:52
M55-1 35 53 Jaroslav Sládek 1972   0:57:44
M55-1 36 54 Rudolf Štika 1978   0:57:48
M55-1 37 56 Jan Hřebec 1967   0:58:49
M55-1 38 57 Tomas Petrus 1979 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 0:59:31
M55-1 39 63 Wiegert Smallegange 1974   1:01:40
M55-1 40 65 Jan MAŇÁK 1971   1:03:04
M55-1 41 66 Jiří Fořt 1971   1:03:29
M55-1 42 68 Petr Mrhálek 1971   1:04:25
M55-1 43 71 Richard Meier 1967 Cernosice 1:05:56
M55-1 44 73 Tomáš Kopačka 1977   1:06:00

10km Ženy do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55-1 1 11 Dáša Míková 1982 ELAB team 0:45:21
F55-1 2 16 Dita Přikrylová 1976 Černošice 0:47:42
F55-1 3 17 Eliška Bohdalková 1990 Kazín 0:47:52
F55-1 4 19 Lucie Koděrová 1977 Černošice 0:48:23
F55-1 5 30 Julie Farová 1999 Běhání po večerech cestou i necestou s m 0:51:31
F55-1 6 41 Zora Dušková 1992   0:53:40
F55-1 7 49 Slávka Kopačková 1977 Černošice 0:55:36
F55-1 8 51 Eliška Zámečníková 1992   0:55:59
F55-1 9 52 Veronika Smith 1982   0:57:29
F55-1 10 58 Zuzana Blaschková 1987   1:00:00
F55-1 11 59 Andrea Havettová 1988 Symbio 1:00:04
F55-1 12 60 Stanislava Šremrová 1986   1:00:11
F55-1 13 61 Markéta Jechová 1980   1:00:18
F55-1 14 64 Alena Morovicsová 1973 Šneci v běhu 1:02:24
F55-1 15 67 Ivana Slavíčková 1980   1:04:18
F55-1 16 70 Lucie Meier 1976   1:05:53
F55-1 17 72 Magdalena Pánková 1995 Černošice 1:06:00

10km Muži nad 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55+1 1 8 František Sedlák 1963 Pivnice Bílý Beránek 0:43:36
M55+1 2 39 Peter sticzay-Gromski 1962 Černošice 0:53:22
M55+1 3 42 Jiří Šebek 1963   0:53:48
M55+1 4 43 Roman Oulický 1964   0:53:55
M55+1 5 55 Aleš Pajgrt 1957   0:58:02
M55+1 6 62 Augustin Bernát 1964 Mokropsy 1:01:20
M55+1 7 69 Vít Goluch 1944   1:04:25

10km Ženy nad 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55+1 1 32 Magdalena Vančáková 1962   0:52:11

10km Dorostenci chlapci do 18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M18-1 1 3 Adam Kořínek 2002 DUKLA Praha 0:39:38
M18-1 2 5 Pavel Jindra 2002 Radotín 0:40:26
M18-1 3 7 Petr Novák 2002 Atletika Jížní Město 0:42:47
M18-1 4 18 Teodor Sticzay 2002   0:48:07

3km Muži do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55-3 1 4 Marián Vancl 1979   0:14:40
M55-3 2 15 Martin Batulka 1975 PunkTrail 0:17:40
M55-3 3 16 Petr Koljaděnko 1977   0:18:31
M55-3 4 18 Jan Kořínek 1971 JFK 0:18:37
M55-3 5 19 Petr Hron 1975 ASK Dipoli 0:18:43
M55-3 6 21 Matěj Němec 1993 JFK 0:18:59
M55-3 7 34 Arthur Kantor 1979   0:22:50
M55-3 8 36 Josef Linhart 1977 Srdcem v kuchyni 0:23:38
M55-3 9 37 Ondřej Vychodil 1978 Černošice 0:23:51

3km Ženy do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55-3 1 10 Kateřina Siebeltová 1996 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 0:16:27
F55-3 2 22 Vendula Kořínková 1972 Zumba Fitness 0:19:21
F55-3 3 28 Karolína Doubková 1972   0:20:48
F55-3 4 29 Jitka Hřebcová 1968   0:21:04
F55-3 5 31 Jaroslava Zuzková 1972   0:21:10
F55-3 6 32 Alexandra Haas 1981   0:22:08
F55-3 7 35 Dagmar Kušnírová 1977   0:23:03
F55-3 8 38 Michaela Koljaděnko 1977   0:24:26

3km Dorostenci chlapci 15-18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M18 1 5 Václav Vlasák 2005 Černošice 0:15:11

3km Dorostenci dívky 15-18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F18 1 11 Natalie Hanley 2005 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 0:16:59
F18 2 30 Kateřina Wolfová 2005   0:21:08

3km Dorostenci chlapci 12-14 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M14 1 1 Adam Koukal 2006 ASK Dipoli Černošice 0:13:52
M14 2 2 Jáchym Novák 2006 Černošice 0:13:59
M14 3 3 Marek Sem 2006   0:14:23
M14 4 6 Samuel Hron 2006   0:15:26
M14 5 9 Matěj Vyšínský 2009 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 0:16:19
M14 6 12 Jan Krejčí 2007   0:17:19
M14 7 13 Jakub Novotný 2008 Černošice 0:17:29
M14 8 14 Theodor Bartoň 2011 Fenri 0:17:37
M14 9 17 Jakub Fajt 2009   0:18:35
M14 10 20 Sean Edvin Clifton 2008   0:18:49
M14 11 23 Matyáš Franěk 2008 SK Rozzuření lenochodi 0:19:36
M14 12 24 William Clifton 2011 ASK Dipoli Černošice 0:20:04
M14 13 25 Lukáš Kohlík 2011 ASK Dipoli Černošice 0:20:08
M14 14 33 Vojtěch Vychodil 2006 Černošice 0:22:23

3km Dorostenci dívky 12-14 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F14 1 7 Amelie Klajmonova 2007 ASK Dipoli Černošice 0:15:31
F14 2 8 Emily Hanley 2008 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 0:15:33
F14 3 26 Justýna Zusková 2008 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 0:20:26
F14 4 27 Emilia Mládková 2008 Sportclub Řevnice 0:20:26

450m chlapci 2009-2010

1. Adam Šindelář, SK Kazín
2. Matěj Vyšínský
3. Šimon Havelka
4. Lukáš Drahoš, ASK Dipoli
5. Nuri Bachiri, SK Kazín
6. Mikuláš Hron
7. Adam Cír, SK Kazín
8. Jan Morovicz, SK Kazín
9. Matěj Adam, Sk Kazín

450m dívky 2009-2010

  1. Barbora Karasová, ASK Dipoli
  2. Adéla Houdková, ASK Dipoli
  3. Eliška Koukalová
  4. Michaela Kašková, SK Kazín
  5. Elena Kušnírová
  6. Mariana Vanclová
  7. Nela Zejdová, ASK Dipoli
  8. Viktorka Nováková, ASK Dipoli
  9. Tereza Krejčí
  10. Linda Klajmonová, ASK Dipoli
  11. Magdaléna Hallmann

450m chlapci 2011-2012

  1. Tomáš Strádal, SK Kazín
  2. Theodor Bartoň, Fenri
  3. Jan Ševčík
  4. David Broj
  5. Viliam Grom, ASK Dipoli
  6. Jonáš Hron
  7. Hynek Kušnír
  8. Matyáš Hron
  9. Levi Smallegange
  10. Jonáš Zejda, ASK Dipoli
  11. Albert Klobusiak
  12. Michal Grycz

450m dívky 2011-2012

  1. Barbora Houdková, ASK Dipoli
  2. Eliška Doubková, ASK Dipoli
  3. Julie Křenková, SK Kazín
  4. Andrea Freudlová
  5. Nikol Rakušanová
  6. Sofie Hogg
  7. Sofie Valdhansová
  8. Kristýna Koljaděnko
  9. Barbora Fajtová
  10. Amelie Smith
  11. Karolína Hallmann
  12. Tara Smallegange
  13. Hana Karasová
  14. Eliška Moravcová, SK Kazín
  15. Lucie Roubalová, ASK Dipoli

200m chlapci 2013-2014

  1. Petr Havlík
  2. Dominik Hnát, ASK Dipoli
  3. Daniel Klajmon, ASK Dipoli
  4. Kryštof Koděra
  5. Jan Chládek, Sk Kazín
  6. Jakub Moravec, SK Kazín

200m dívky 2013

  1. Valentýna Nováková
  2. Lujza Gromová, Los Gromos
  3. Barbora Jechová, SK Kazín
  4. Veronika Urbanová, SK Kazín (4. -5. místo)
  5. Rozálie Klobušiaková (4. -5. místo)
  6. Běla Vobořilová, SK Kazín
  7. Vanessa Peřinková, ASK Dipoli

200m dívky 2014

  1. Zuzka Fílová
  2. Emma Brojová
  3. Josefína Holovská, ASK Dipoli
  4. Emma Hogg
  5. Agáta Smoterová
  6. Alžběta Gryczová
  7. Františka Hronová
  8. Karla Slavíčková
  9. Marie Ellen Lágnerová, ASK Dipoli
  10. Dívka s číslem 89

200m chlapci 2015

  1. Marek Poddaný
  2. Kryštof Kružel, SK Kazín
  3. Martin Jech
  4. Josef Lochmann

200m dívky 2015

  1. Marie Mrázková
  2. Daniela Roubalová, ASK Dipoli

200m chlapci 2016 a výše

  1. Jindřich Švácha
  2. Benjamin Kantor
  3. Albert Kružel
  4. Matěj Mrázek

200m dívky 2016 a výše

  1. Mina Zejdová
  2. Sofie Poddaná
  3. Mia Rakušanová