Výsledky 2021

10km Muži do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55-1 1 1. Novák Petr 2002 Atletika Jížní Město 00:40:54
M55-1 2 2. Borovský Jindřich 1982 PHA Hradcany 00:41:09
M55-1 3 4. Kasal Jan 1990   00:41:39
M55-1 4 5. Neuberg Tomáš 1974   00:43:08
M55-1 5 6. Hrdlička Jan 1993   00:44:49
M55-1 6 7. Urx Radek 1976 Třebotov 00:44:54
M55-1 7 8. Kratochvíl Jonáš 1994 Černošice 00:45:08
M55-1 8 9. Beran Stanislav 1979   00:45:13
M55-1 9 10. Zajíc Jan 1977 cernosickypulmaraton.cz 00:45:19
M55-1 10 11. Jech Vladimír 1976   00:47:23
M55-1 11 13. Kurel Václav 1973   00:47:57
M55-1 12 14. Heller Michael 1994 SK Kotlářka Praha 00:48:15
M55-1 13 15. Malíř Roman 1994 Lidická crew 00:48:23
M55-1 14 16. Clifton Sean 1972   00:48:42
M55-1 15 17. Klajmon Igor 1972   00:49:31
M55-1 16 18. Bachiri Faical 1977   00:50:02
M55-1 17 19. Pitra Štěpán 1974 Vráž 00:50:23
M55-1 18 20. Stádník Martin 1969 sorry 00:50:29
M55-1 19 21. Ševčík Adam 1994   00:50:32
M55-1 20 24. Laifr Vojtěch 1981 cernosickypulmaraton.cz 00:51:24
M55-1 21 28. Epstein Marek 1975   00:51:58
M55-1 22 29. Rakušan David 1976   00:52:17
M55-1 23 30. Motola Ján 1987   00:52:20
M55-1 24 31. Minárik Pavel 1985   00:52:53
M55-1 25 34. Hanley Eoin 1973   00:54:11
M55-1 26 35. Cejnar Pavel 1979 cernosickypulmaraton.cz 00:54:20
M55-1 27 36. Vobořil Jan 1977 SK Černošice 00:54:39
M55-1 28 41. Lechman Peter 1979   00:56:33
M55-1 29 42. Wolf Petr 1978   00:56:34
M55-1 30 43. Vysoký Jan 1976 Kuchař 00:56:35
M55-1 31 44. Sezemský Petr 1995 4. běh 00:57:51
M55-1 32 52. Kopačka Tomáš 1977   01:01:41
M55-1 33 56. Goluch Vít 1974 Černošice 01:03:10
M55-1 34 58. Mrhálek Petr 1971   01:03:23

10km Ženy do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55-1 1 3. Čípová Magdalena 1984 SALOMON SUUNTO 00:41:31
F55-1 2 12. Ryšavá Vendula 1981   00:47:39
F55-1 3 23. Cylková Anna-Marie 1999   00:51:06
F55-1 4 25. Koděrová Lucie 1977   00:51:28
F55-1 5 27. Klajmonova Veronika 1979   00:51:38
F55-1 6 32. Formánková Aneta 1984   00:52:59
F55-1 7 37. Kopačková Slávka 1977 Černošice 00:55:15
F55-1 8 38. Oršulíková Adéla 1984 Mokropsy 00:55:35
F55-1 9 39. Smolova Jitka 1978 Všenory 00:55:45
F55-1 10 45. Formela Jitka 1986   00:58:07
F55-1 11 47. Kasáčková Denisa 1983 Radotín 00:58:37
F55-1 12 48. Golochová Lucie 1977   00:59:48
F55-1 13 49. Pinkava Anna 1981 ASK Dipoli z.s. 01:00:02
F55-1 14 53. Pánková Magdalena 1995 Černošice 01:01:49
F55-1 15 54. Slavíčková Ivana 1980   01:02:30
F55-1 16 57. Jechová Markéta 1980   01:03:17
F55-1 17 59. Blaschková Zuzana 1987   01:03:48
F55-1 18 60. Novotná Hana 1968   01:05:58
F55-1 19 61. Lágnerová Balov Jana 1979 ASK Dipoli z.s. 01:05:59

10km Muži nad 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55+1 1 33. Šebek Jiří 1963   00:53:58
M55+1 2 40. Oulický Roman 1964   00:56:08
M55+1 3 46. sticzay-Gromski Peter 1962 Černošice 00:58:28
M55+1 4 50. Pajgrt Aleš 1957   01:00:23
M55+1 5 51. Englund Terje 1963 Viking Dejvice 01:01:37
M55+1 6 55. Bernát Augustin 1964 Mokropsy 01:03:03

10km Dorostenci chlapci do 18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M18-1 1 22. Holman Tomáš 2005 Vonoklasy 00:50:35
M18-1 2 26. Krauz Pavel 2004   00:51:34

Muži “Černošice OPEN”

Pořadí Jméno Ročník Čas
1. Kasal Jan 1990 0:41:39
2. Neuberg Tomáš 1974 0:43:08
3. Kratochvíl Jonáš 1994 0:45:08

Ženy “Černošice OPEN”

Pořadí Jméno Ročník Čas
1. Koděrová Lucie 1977 0:51:28
2. Klajmonova Veronika 1979 0:51:38
3. Kopačková Slávka 1977 0:55:15

3km Muži do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55-3 1 1. Junek Jakub 1997 ASK Dipoli z.s. 00:16:59
M55-3 2 5. Palouš Daniel 1975 Černošice 00:17:25
M55-3 3 7. Pirochta Jaroslav 1987 Černošice 00:19:05
M55-3 4 13. Batulka Martin 1975 PunkTrail 00:20:03
M55-3 5 14. Křenek Petr 1976   00:20:15
M55-3 6 16. Zimmermann Jan 1985 Černošice 00:20:47
M55-3 7 20. Hron Petr 1975   00:21:09
M55-3 8 34. Vilček Štefan 1980   00:26:19
M55-3 9 35. Holman Branislav 1975   00:28:27
M55-3 10 37. Poddaný Lukáš 1976   00:28:36

3km Ženy do 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55-3 1 6. Siebeltová Kateřina 1996 ASK Dipoli z.s. 00:17:52
F55-3 2 17. Synáčková Jana 1982   00:20:54
F55-3 3 24. Gromova Gabriela 1982 Los Gromos 00:21:17
F55-3 4 25. Slaná Jaroslava 1980   00:21:20
F55-3 5 26. Stašková Eva 1976 Černošice 00:21:40
F55-3 6 27. Kořínková Vendula 1972 Zumba Dance Academy Černošice 00:22:03
F55-3 7 30. Aussenbergová Ivana 1983 Zen Trail 00:22:19
F55-3 8 31. Zimmermannová Barbora 1984 Černošice 00:23:37
F55-3 9 32. zusková jaroslava 1972 dynamo řevnice 00:24:17
F55-3 10 33. Motolová Jana 1988   00:25:06
F55-3 11 39. Plecitá Dominika 1991 Loskytkos 00:38:33

3km Muži nad 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M55+3 1 29. Vejvoda Zdenek 1960 Vječňáci 00:22:16

3km Ženy nad 55 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F55+3 1 18. Vančáková Magdalena 1962   00:21:00
F55+3 2 38. Blaschková Dagmar 1962 Praha 4 00:28:53

3km Dorostenci chlapci 15-18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M18 1 2. Vlasák Václav 2005 Černošice 00:17:01
M18 2 3. Hron Samuel 2006   00:17:02
M18 3 11. Vychodil Vojtěch 2006 Černošice 00:19:50

3km Dorostenci dívky15-18 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F18 1 9. Farová Jolana 2006 Jolča 00:19:43

3km Dorostenci chlapci 12-14 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M14 1 4. Vyšínský Matěj 2009 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:17:09
M14 2 8. Synek Jan 2008 HC Kobra 00:19:14
M14 3 10. Zahradník Jeremiáš 2011   00:19:49
M14 4 12. Zejda Lukáš 2007   00:19:54
M14 5 15. Holman Václav 2008   00:20:44
M14 6 19. Hron Matyáš 2009   00:21:08
M14 7 21. Zimmermann Kryštof 2009 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice 00:21:09
M14 8 22. Adam Matěj 2009 SK Kazín 00:21:09

3km Dorostenci dívky 12-14 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F14 1 23. Skalská Natálie 2009 Praha 00:21:12
F14 2 28. Zejdová Stela 2007 ASK Dipoli z.s. 00:22:10
F14 3 36. Holmanová Emma 2009   00:28:27

3 x 900m štafeta

Pořadí Jméno Čas 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo
1. Šnupárková 00:11:05 1:39 1:44 1:44 1:51 1:52 2:14
2. Bruthans 00:11:14 1:41 1:45 1:59 2:16 1:52 1:40
3. Koljaděnko 00:11:46 1:37 1:49 1:55 2:35 1:47 2:02
4. Zborníková 00:14:20 2:31 2:47 2:07 2:37 1:51 2:26

450m chlapci 10-11 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M11 1 1. Ševčík Jan   2011 00:01:27
M11 2 2. Zahradník Jeremiáš   2011 00:01:28
M11 3 3. Kurel Vojtěch   2010 00:01:32
M11 4 4. Semín Vojtěch   2010 00:01:34
M11 5 5. David Josef   2010 00:01:41
M11 6 6. Bachiri Nuri   2010 00:01:43
M11 7 7. Broj David   2011 00:01:45
M11 8 8. Kepka Robin   2010 00:01:46
M11 9 9. Šabat Daniel   2011 00:01:47
M11 10 10. Pinkava Jonáš   2011 00:01:49
M11 11 11. Prskavec Tomáš   2011 00:01:56

450m dívky 10-11 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F11 1 1. Hlaváčová Johana   2010 00:01:27
F11 2 2. Hlaváčová Mariana   2010 00:01:31
F11 3 3. Vanclová Mariana   2010 00:01:34
F11 4 4. Koljaděnko Kristýna   2011 00:01:34
F11 5 5. Křenková Julie   2011 00:01:36
F11 6 6. Nováková Vitorka   2010 00:01:36
F11 7 7. Zelenková Kristýna   2011 00:01:42
F11 8 8. Paloušová Kristýna   2011 00:01:44
F11 9 9. Klajmonova Linda   2010 00:01:49

450m chlapci 8-9 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
M9 1 1. Grom Viliam 2012 ASK Dipoli 00:01:34
M9 2 2. David Václav 2012   00:01:35
M9 3 3. Hron Mikuláš 2012   00:01:41
M9 4 4. Bystersky Filip 2012   00:01:42
M9 5 5. Klajmon Daniel 2013 ASK Dipoli Černošice 00:01:43
M9 6 6. Synek Kryštof 2013 HC Kobra 00:01:46
M9 7 7. Emrich Bohumil 2013 ASK Dipoli Černošice 00:01:47
M9 8 8. Prskavec Ondřej 2013   00:01:48
M9 9 9. Zajíc Pavel 2013   00:01:57
M9 10 10. Semín Filip 2012 Solopysky 00:01:59
M9 11 11. Průša Martin 2013 ASK Dipoli Černošice 00:01:59
M9 12 12. Chládek Jan 2013 SK Kazín 00:02:02

450m dívky 8-9 let

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Ročník Klub Čas
F9 1 1. Nováková Valentýna 2013 ASK Dipoli z.s. 00:01:30
F9 2 2. Gromova Lujza 2013 Los Gromos 00:01:36
F9 3 3. Rakušanová Nikol 2012   00:01:39
F9 4 4. Kindlová Klára 2012   00:01:51
F9 5 5. Vránová Mia 2012 Třebotov 00:01:55
F9 6 6. Jechová Barbora 2013 SK Kazín 00:01:55
F9 7 7. Goluchová Marie 2015 Černošice 00:02:06

200m chlapci 6-7 let

Kategorie Pořadí Jméno Ročník
M6 1. Hnát Dominik 2014
M6 2. Skalský Jan 2015
M6 3. Vychodil Jonáš 2014
M6 4. Koděra Kryštof 2014
M6 5. Podaný Marek 2015
M6 6. Čáp Jan 2014
M6 7. Kružel Kryštof 2015
M6 8. Jech Martin 2015
M6 9. Vilček Štefan 2014
M6 10. Pinkava Adam 2014
M6 11. Šesták Antonín 2015

200m dívky 6-7 let

Kategorie Pořadí Jméno Ročník
F6 1. Hávová Tereza 2014
F6 2. Brojova Emma 2014
F6 3. Filipová Nikol 2014
F6 4. Ševčíková Michaela 2014
F6 5. Holmanová Alžběta 2014
F6 6. Chládková Tereza 2015
F6 7. Bušková Laura 2014

200m chlapci 5 let a mladší

Kategorie Pořadí Jméno Ročník
M5 1. Průša Lukáš 2016
M5 2. Háva Filip 2017
M5 3. Kružel Albert 2017
M5 4. Breburda Darek 2017
M5 5. Doubek David 2017
M5 6. Bartoň Jan 2019

200m dívky 5 let a mladší

Kategorie Pořadí Jméno Ročník
F5 1. Davidová Adéla 2016
F5 2. Zejdová Mína 2016
F5 3. Podaná Sofie 2017
F5 4. Bartoňová Veronika 2017
F5 5. Emrichová Eva 2017
F5 6. Váchová Veronika 2017
F5 7. Gromová Olivia 2019