Výsledky 2016

Týmy 10 km

   1.  Vráž        
            40:40   42:13   43:31   45:09   46:31   47:16   47:46   48:04   49:10   50:27
          = 7:40:47
         Jakub Stádník, Jakub Novák, Jindřich Borovský, Tomáš Hlaváček, Roman
         Malíř, David Otava, Michal Franěk, Michal Heller,  Andrea  Frantová,
         Štěpán Pitra
   2.  Černošice           
            42:58   43:32   45:34   46:16   46:52   46:55   46:56   48:29   50:40   50:41
          = 7:48:53
         Matěj Režný, David Kraffer, Michal Krejdl, Martin Mastný, Ladislav
         Kučera, Martin Bruthans, Jan Poulík, Michal Moravec, Ondřej Franta,
         Radek Gregor
   3.  Mokropsy
            42:39   47:44   48:51   50:07   51:07   51:15   51:51   52:03   52:28   55:11
          = 8:23:16
         Radek Urx, Václav Kurel, Jan Sklenář, Slavoj Ranš, Václav Bezouška,
         Daniel Zejda, Martin Šišma, Václav Lída, Julie Farová, Petr Hron

Muži 10 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M 1 1 Jonatan Hejzlar 1987 Černošice 38:07
M 2 2 Jakub Stádník 1998 ASC Dukla Praha 40:40
M 3 3 Jakub Novák 1997 VK BOHEMIANS PRAHA 42:13
M 4 4 Radek Urx 1976 Třebotov 42:39
M 5 5 Matěj Režný 1977 42:58
M 6 6 Milan Prouza 1990 SC Radotín 43:12
M 7 7 Jindřich Borovský 1982 43:31
M 8 8 David Kraffer 1999 Černošice 43:32
M 9 9 Tomáš Hlaváček 1976 45:09
M 10 10 Michal Krejdl 1985 Louny 45:34
M 11 11 Martin Mastný 1975 46:16
M 12 12 Roman Malíř 1994 46:31
M 13 13 Martin Petrak 1980 46:45
M 14 15 Martin Bruthans 1974 46:55
M 15 16 Jan Poulík 1973 Dida Boža 46:56
M 16 17 David Otava 1977 47:16
M 17 18 Václav Kurel 1973 47:44
M 18 19 Michal Franěk 1976 fotbálek-děti.cz 47:46
M 19 20 Michal Heller 1994 Vráž 48:04
M 20 21 Michal Moravec 1991 Černošice 48:29
M 21 22 Jan Sklenář 1976 Mokropsy 48:51
M 22 24 Vojtěch Jakoubek 1990 49:46
M 23 25 Slavoj Ranš 1962 50:07
M 24 26 Lukáš Nývlt 1976 50:24
M 25 27 Štěpán Pitra 1974 Černošice 50:27
M 26 28 Jonáš Kratochvíl 1994 50:32
M 27 29 Ondřej Franta 1990 50:40
M 28 30 Radek Gregor 1974 50:41
M 29 31 Filip Kořínek 1973 50:58
M 30 32 Václav Bezouška 1979 51:07
M 31 33 Daniel Zejda 1975 51:15
M 32 34 Zdeněk Otava 1976 51:16
M 33 35 Mark Child 1973 51:19
M 34 36 stanislav pech 1989 51:44
M 35 37 Martin Šišma 1989 51:51
M 36 39 Jan Zajíc 1977 52:09
M 37 41 Ian Weekes 1967 53:05
M 38 43 Petr Beran 1973 53:55
M 39 44 Vojtěch Laifr 1981 Černošice 54:13
M 40 45 Tomáš Vlasák 1968 TK ČERNOŠICE 54:25
M 41 47 Petr Holan 1980 54:30
M 42 48 Pavel Cejnar 1964 54:37
M 43 49 Tomáš Filinger 1978 Černošice 54:43
M 44 50 Martin Schwarz 1974 54:47
M 45 51 Marek Epstein 1975 Černošice 54:59
M 46 52 Petr Hron 1975 55:11
M 47 53 Roman Oulický 1964 55:24
M 48 54 Robert Zugar 1972 55:31
M 49 57 Adam Pajgrt 1987 56:32
M 50 59 Rudolf Štika 1978 57:01
M 51 60 Jan Beneš 1971 Tj Sokol Černošice 57:10
M 52 61 Peter sticzay-Grom 1962 57:29
M 53 62 Peter Lechman 1979 57:58
M 54 64 Augustin Bernát 1964 Mokropsy 59:01
M 55 66 Petr Višňa 1966 59:26
M 56 67 vojtech motl 1971 59:31
M 57 70 Jaroslav Pech 1967 59:59
M 58 71 Yalouba Toure 1982 Černošice 1:00:06
M 59 73 Vojtěch Loja 1971 Vráž 1:00:32
M 60 83 Josef Babuněk 1985 Vráž 1:05:26
M 61 87 Christian Leggio 1979 1:07:06
M 62 88 Jan Maňák 1971 1:07:38

Ženy 10 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
F 1 23 Andrea Frantová 1985 Lokomotiva Beroun 49:10
F 2 40 Julie Farová 1999 Julie 52:28
F 3 42 Radka Štiková 1979 53:53
F 4 46 Magdalena Vančáková 1962 Gerontclub 54:27
F 5 55 Markéta Otavová 1978 55:39
F 6 56 Michaela Šteigerová 1965 Černošice 55:54
F 7 58 Anna Vejšická 1973 Černošice 56:51
F 8 63 Dita Hofreiterová 1969 58:33
F 9 65 Markéta Child 1975 59:03
F 10 68 Andrea Hokrová 1979 59:52
F 11 69 Eva Pospíšilová 2000 Rungo pro ženy 59:55
F 12 72 Slávka Kopačková 1977 1:00:19
F 13 74 Kamila Bruthansová 1977 1:00:47
F 14 75 Hana Višňová 1970 1:02:15
F 15 76 Hana Novotná 1968 1:02:34
F 16 77 Eva Procházková 1987 1:03:04
F 17 78 Ada Tylová 2000 Vráž 1:03:11
F 18 80 Klára Hiřmanová 1990 1:03:26
F 19 81 Michaela Doksanská 1981 1:03:56
F 20 82 Veronika Hýsková 1981 1:04:26
F 21 84 Iva Uhlířová 1995 Vráž 1:05:26
F 22 85 Veronika Jandová 1990 1:05:28
F 23 86 Petra Hlavičková 1976 1:07:06
F 24 89 Miroslava Šiková 1971 Mokropsy 1:08:05
F 25 90 Michaela Šlesingerová 1988 1:10:26
F 26 91 Lucie Málková 1987 1:10:35
F 27 93 Hana Jakoubková 1990 1:18:11
F 28 94 Karolína Měšťáková 1995 1:19:00
F 29 95 Nikola Žejdlová 1994 1:19:00

Muži 55+ 10 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M99 1 14 Ladislav Kučera 1960 SK Čtyři Dvory České Budějovice 46:52
M99 2 38 Václav Lída 1952 Dobřichovice 52:03
M99 3 79 Ales Pajgrt 1957 1:03:17
M99 4 92 Alexander Kolský 1950 Kerteam Praha 1:12:10

Muži 3 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M 1 11 Tomáš Brandtner 1991 Černošice 14:18
M 2 12 Lukáš Zmatlík 1993 Černošice 14:20
M 3 18 Martin Franěk 1974 15:18
M 4 19 Josef Hlavička 1976 15:22
M 5 20 Jan Liška 1978 Vráž 15:57
M 6 23 Václav Vitha 1968 16:15
M 7 30 Daniel Sýkora 1978 Praha 6 19:26

Ženy 3 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
F 1 6 Martina Andrštová 12:56
F 2 21 Eva Stašková 1976 Černošice 16:03
F 3 24 Vendula Kořinková 1972 Zumba Fitness 16:40
F 4 25 Vlaďka Hlaváčková 1972 16:43
F 5 27 Eva Tobkova 1980 18:12
F 6 28 Magdalena Košťáková 1969 Klub Lyžařů Slavoj 18:49
F 7 29 Petra Berndsen 1972 19:23
F 8 31 Magdalena Mutlová 1974 19:31
F 9 32 Pavla Hoppová 1971 19:33
F 10 33 Kateřina Lišková 1977 Vráž 19:40
F 11 35 Helena Hanley 1972 Vráž 19:48

Muži 55+ 3 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M99 1 17 Zdenek Vejvoda 1960 Vječňáci 15:13
M99 2 34 Oldrich Zubek 1947 19:45

Chlapci 1998-2000 3 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M18 1 2 David Polák 2000 SC Radotín 11:52
M18 2 7 Patrik Oehm 2000 13:46

Dívky 1998-2000 3 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
F18 1 37 Julie Behenská 2000 20:17

Chlapci 2001-2002 3 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M15 1 1 Alexandr Polák 2002 SC Radotín 11:43
M15 2 3 Emil Javůrek 2001 SC Radotín 12:05
M15 3 4 Adam Kořínek 2002 12:46
M15 4 5 Jáchym Oulický 2002 12:55
M15 5 8 Jan Poulík 2001 14:02
M15 6 9 Filip Novák 2002 TJ Klínovec 14:05
M15 7 16 Adam Cejnar 2005 14:48
M15 8 22 Dominik Šteiger 2002 Černošice 16:14
M15 9 26 Dominik Tobek 2005 18:12

Dívky 2001-2002 3 km

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
F15 1 10 Monika Ticháčková 2001 14:06
F15 2 13 Klaudie Otavová 2003 Vráž 14:27
F15 3 14 Eliška Cejnarová 2003 14:40
F15 4 15 Vendula Hlaváčková 2003 14:47
F15 5 36 Johanka Behenská 2002 20:17

Chlapci 1500 m

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M13 1 2 Maxmilián Daems 2004 SK Černošice 5:41
M13 2 3 Ondrej Beran 2003 5:42
M13 3 4 Ondřej Lenghart 2003 SC Radotín 5:45
M13 4 5 Johan Višňa 2004 SK Radotín 6:27
M13 5 8 Tomáš Trnka 2004 SK Černošice 7:02
M13 6 10 Vojtěch Wolf 2004 7:46
M13 7 12 Alex Albertin 2004 Vráž 8:20
M13 8 13 Václav Vlasák 2004 TK ČERNOŠICE 9:03

Dívky 1500 m

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
F13 1 1 Lucie Hlaváčková 2005 5:38
F13 2 6 Lucie Hlavičková 2005 Mokropsy 6:32
F13 3 7 Veronika Nosková 2005 Vráž 6:52
F13 4 9 Markéta Poulíková 2004 7:23
F13 5 11 Ema Beránková 2004 8:04

Starší žáci 650 m

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M11 1 2 Kristian Behenský 2006 2:25
M11 2 4 Sam Hron 2006 2:28
M11 3 7 Jáchym Novák 2006 TJ Klínovec 2:38
M11 4 9 Matej Motl 2006 2:42
M11 5 10 Tomáš Mlčoch 2006 Černošice 2:43
M11 6 11 Martin Šik 2006 Mokropsy 2:44
M11 7 15 Adam Ptáček 2006 3:04

Starší žákyně 650 m

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
F11 1 1 Jolana Farova 2006 Jolča 2:13
F11 2 3 Jolanka Kořínková 2005 Zumba Fitness 2:26
F11 3 5 Zuzna Camphuijsen 2006 2:34
F11 4 6 Sára Suchá 2005 Černošice 2:35
F11 5 8 Štěpánka Sýkorová 2005 Dukla fotbla 2:40
F11 6 12 Anna Beranova 2006 2:44
F11 7 13 Veronika Řezníčková 2006 Černošice 2:51
F11 8 14 Nikol Vranovská 2005 3:02

Mladší žáci 650 m

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
M9 1 1 David Strádal 2007 2:27
M9 2 2 Tomáš Urx 2007 Třebotov 2:31
M9 3 3 Matyáš Franěk 2008 fotbálek-děti.cz 2:33
M9 4 4 Samuel Valdhans 2007 Velká Chuchle 2:34
M9 5 5 Jakub Novotný 2008 Černošice 2:47
M9 6 6 Martin Moka 2007 2:51
M9 7 7 Albert Doležal 2008 Černošice 2:57
M9 8 8 Lukáš Zejda 2007 3:00
M9 9 9 Lukáš Otava 2007 3:11
M9 10 10 Jakub Řezníček 2008 Černošice 3:18
M9 11 11 Matyáš Franěk 2008 fotbálek-děti.cz 4:10

Mladší žákyně 650 m

Kategorie Pořadí Absolutní pořadí Jméno Příjmení Ročník Klub Čas
F9 1 1 Klára Poláková 2007 SC Radotín 2:35
F9 2 2 Monika Cizkova 2007 2:39
F9 3 3 Emily Hanley 2008 2:51
F9 4 4 Stela Zejdová 2007 2:58
F9 5 5 Martina Urbanová 2008 Praha / Atletika TJ Sokol Vinohrady 3:00
F9 6 6 Anežka Wolfová 2007 Černošice 3:00
F9 7 7 Viktorie Otavová 2007 Vráž 3:03
F9 8 8 Anežka Kurelová 2008 3:05
F9 9 9 Nela Beránková 2007 Černošice 3:07
F9 10 10 Lucie Lišková 2007 3:07
F9 11 11 Sofie Otavová 2007 Vráž 3:09
F9 12 12 Anabela Camphuijsen 2008 3:11
F9 13 13 Rebeka Schwarzová 2008 3:12
F9 14 14 Ludmila Bruthansová 2008 3:13
F9 15 15 Nikola Korečková 2007 3:27
F9 16 16 Jitka Plicková 2007 Butovice 3:57